092 | CESTA V JÍLOVÉM
NEJEDLÝ Otakar (1883 - 1957)
- dosažená cena: 250 000 CZK
dosažená cena: 250 000 CZK
22.4., 07:47 3904 250 000 CZK 22.4., 19:13 3904 250 000 CZK 22.4., 19:56 3904 250 000 CZK 22.4., 19:13 8659 240 000 CZK 22.4., 19:06 3904 230 000 CZK 22.4., 19:06 8659 220 000 CZK 22.4., 19:04 3904 210 000 CZK 9.4., 19:44 3904 200 000 CZK 22.4., 19:04 8659 200 000 CZK 20.4., 18:41 3904 190 000 CZK 20.4., 18:41 15671 180 000 CZK 15.4., 12:00 3904 150 000 CZK 15.4., 12:00 14204 140 000 CZK 10.4., 12:14 3904 130 000 CZK 10.4., 12:14 12833 120 000 CZK 10.4., 12:13 3904 110 000 CZK 9.4., 16:34 3904 100 000 CZK 10.4., 12:13 12833 100 000 CZK 10.4., 12:13 3904 86 000 CZK 10.4., 12:13 12833 84 000 CZK 10.4., 12:12 3904 82 000 CZK 10.4., 12:12 12833 80 000 CZK 10.4., 12:11 3904 74 000 CZK 10.4., 12:11 12833 72 000 CZK 10.4., 12:11 3904 70 000 CZK 10.4., 12:11 12833 68 000 CZK 10.4., 12:10 3904 66 000 CZK 10.4., 12:10 12833 64 000 CZK 10.4., 10:30 3904 62 000 CZK 10.4., 10:30 14204 60 000 CZK 10.4., 10:30 3904 58 000 CZK 10.4., 10:30 14204 56 000 CZK Olej na plátně, 95 x 114 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2015, s. 507