103 | PES
GUTFREUND Otto (1889 - 1927)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
22.4., 20:20 4859 7 500 CZK 22.4., 20:22 4859 7 500 CZK 22.4., 20:19 14689 7 000 CZK 22.4., 20:18 4859 6 500 CZK 22.4., 20:16 14689 6 000 CZK 22.4., 20:12 4859 5 500 CZK 22.4., 20:11 14689 5 000 CZK 22.4., 20:07 4859 4 800 CZK 22.4., 20:11 4859 4 800 CZK 22.4., 20:11 14689 4 600 CZK 22.4., 20:11 4859 4 400 CZK 22.4., 20:11 14689 4 200 CZK 22.4., 20:06 5090 3 800 CZK 22.4., 20:05 4859 3 600 CZK 22.4., 20:05 5090 3 400 CZK 22.4., 20:04 4859 3 200 CZK 22.4., 20:03 5090 3 000 CZK 22.4., 20:01 14689 2 800 CZK 22.4., 19:55 4859 2 600 CZK 22.4., 18:24 14689 2 400 CZK 22.4., 19:55 4859 2 400 CZK 18.4., 16:42 5090 2 000 CZK 12.4., 20:45 11561 1 800 CZK 12.4., 20:16 5090 1 600 CZK 12.4., 09:04 11561 1 400 CZK 12.4., 08:51 5090 1 200 CZK 10.4., 16:14 11561 1 000 CZK Patinovaná pálená hlína, 14 cm, datace 1928, zespodu značeno O. Gutfreund, prémie S.V.U. Mánes za rok 1928, poškozeno.