104 | ZE STARÉ PRAHY
PELÍŠEK Alexandr J. (1889 - 1919)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
22.4., 20:16 4059 2 200 CZK 22.4., 20:21 4059 2 200 CZK 22.4., 19:19 16616 2 000 CZK 22.4., 17:54 12129 1 800 CZK 21.4., 19:02 13869 1 600 CZK 20.4., 19:45 16616 1 400 CZK 19.4., 13:29 13869 1 200 CZK 9.4., 16:33 12129 1 000 CZK Olej na kartonu, 46,5 x 59 cm, rámováno, signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek.