130 | MLÁTIČKA
NOVÁK Adolf (1912 - 1990)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
18.4., 09:56 7093 1 000 CZK 23.4., 19:06 7093 1 000 CZK Olej na plátně, 55,5 x 100,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ada Novák.