131 | PROROCTVÍ
ČÍŽEK Bohumil (1913 - 1989)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
10.4., 10:37 14204 32 000 CZK 23.4., 19:08 14204 32 000 CZK Olej na plátně, 59 x 79 cm, rámováno, datace 1938, signováno vpravo dole Čížek 38.