139 | VEČERNICE
ROTREKL Theodor (1923 - 2004)
- zpět
Malba do vrstev pryskyřice, 27 x 42,5 cm, rámováno, datace 1980, signováno vpravo dole ROTRKL 80. Zezadu opatřeno štítek s přípisem s určením.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. J. Machalický.