153 | KRAJINA
KOPECKÝ Bohdan (1928 - 2010)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
23.4., 19:49 5826 1 000 CZK 23.4., 19:53 5826 1 000 CZK Litografie na papíře, 310 x 395 mm, volný list, datace 1966, signováno vpravo dole BKopecký.