161 | BOJ O PRIMADONU
BORN Adolf (1930 - 2016)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
23.4., 20:01 4059 12 000 CZK 23.4., 20:08 4059 12 000 CZK 23.4., 12:51 11917 11 000 CZK 23.4., 10:14 16742 10 000 CZK 23.4., 10:11 7093 7 500 CZK 23.4., 07:47 14204 7 000 CZK 22.4., 22:12 4059 6 500 CZK 20.4., 18:03 14204 6 000 CZK 22.4., 12:32 7093 6 000 CZK 22.4., 09:23 14204 5 500 CZK 22.4., 09:23 7093 5 000 CZK 21.4., 23:01 14204 4 800 CZK 21.4., 23:01 7068 4 600 CZK 21.4., 23:00 14204 4 400 CZK 21.4., 23:00 6364 4 200 CZK 21.4., 13:28 14204 4 000 CZK 21.4., 13:28 6364 3 800 CZK 19.4., 21:26 4633 3 400 CZK 18.4., 21:29 5197 3 200 CZK 18.4., 09:58 7093 3 000 CZK 11.4., 13:15 14204 2 800 CZK 10.4., 19:09 12600 2 600 CZK 10.4., 10:38 14204 2 400 CZK 10.4., 09:04 5832 2 200 CZK 9.4., 16:35 12129 2 000 CZK Litografie na papíře, 380 x 270 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno ABorn.