174 | ŽENSKÝ AKT
HAMPL Petr (1943)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
18.4., 22:17 14091 5 000 CZK 21.4., 21:57 15430 5 000 CZK 23.4., 20:34 14091 5 000 CZK 18.4., 09:46 15430 4 600 CZK 17.4., 23:01 14091 4 400 CZK 16.4., 13:18 15430 4 200 CZK 11.4., 16:32 5682 4 000 CZK Olej na plátně, 60 x 45 cm, rámováno, datace 1996, signováno vpravo dole 96/4 P Hampl.