147 | PRADLENY
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 900 CZK
dosažená cena: 900 CZK
4.6., 18:44 10231 900 CZK 4.6., 19:40 10231 900 CZK 2.6., 20:16 13053 800 CZK 27.5., 16:52 10594 700 CZK 26.5., 21:24 13053 600 CZK 21.5., 15:20 10231 500 CZK Uhel na papíře, 47 x 59 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1920, signováno vlevo dole Old Koníček 1920.
Publikováno a reprodukováno:
Srp, Karel a kol, V novém světě/Podmínky modernity 1917 – 1927, Praha, 2018, s. 485, vyobrazeno s. 148.