096 | MODRÁ CESTA
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
20.5., 13:01 3930 14 000 CZK 3.6., 20:04 3930 14 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 43 x 60 cm, rámováno, pod sklem, datace 1979, signováno vpravo dole J. Grus.