080 | VALAŠSKÝ DŘEVAŘ
SCHWEIGER Hanuš (1854 - 1912)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
21.5., 15:10 10231 2 000 CZK 3.6., 19:32 10231 2 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 23 x 12. cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1891, signováno vlevo nahoře ligaturou HS91.