120 | LETNÍ KRAJINA
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
3.6., 20:52 12373 19 000 CZK 1.6., 11:58 10012 18 000 CZK 25.5., 09:55 13624 17 000 CZK 29.5., 15:35 13624 17 000 CZK 29.5., 15:35 13773 16 000 CZK 29.5., 14:27 13624 15 000 CZK 29.5., 14:27 3935 14 000 CZK 29.5., 14:26 13624 13 000 CZK 29.5., 14:26 3935 12 000 CZK 20.5., 14:02 3935 10 000 CZK 23.5., 12:38 3935 10 000 CZK 23.5., 12:38 11552 9 500 CZK 22.5., 16:00 3935 9 000 CZK 22.5., 16:00 10012 8 500 CZK 21.5., 15:15 3935 8 000 CZK 21.5., 15:15 10231 7 500 CZK 20.5., 13:56 3935 7 000 CZK Olej na lepence, 35 x 49,5 cm, rámováno, datace – okolo 1920, signováno vpravo dole O Bubeníček.