005 | TICHO
HLOŽNÍK Ferdinand (1921 - 2006)
- dosažená cena: 70 000 CZK
dosažená cena: 70 000 CZK
2.6., 06:58 10935 70 000 CZK 2.6., 19:08 10935 70 000 CZK 2.6., 06:58 12373 68 000 CZK 29.5., 20:40 10935 66 000 CZK 30.5., 16:02 10935 62 000 CZK 30.5., 16:02 12373 60 000 CZK 26.5., 20:16 10935 52 000 CZK 28.5., 08:52 12654 52 000 CZK 28.5., 08:42 10935 50 000 CZK 28.5., 08:42 12654 49 000 CZK 28.5., 08:42 10935 48 000 CZK 28.5., 08:42 12654 47 000 CZK 28.5., 08:42 10935 46 000 CZK 28.5., 08:42 12654 45 000 CZK 28.5., 08:39 10935 44 000 CZK 28.5., 08:39 12654 43 000 CZK 28.5., 08:39 10935 42 000 CZK 28.5., 08:39 12654 41 000 CZK 28.5., 08:38 10935 40 000 CZK 28.5., 08:38 12654 39 000 CZK 28.5., 08:37 10935 38 000 CZK 28.5., 08:37 12654 37 000 CZK 26.5., 20:15 10935 36 000 CZK 22.5., 13:46 12373 35 000 CZK Olej na plátně, 61,5 x 85,5 cm, rámováno, datace 1966, signováno vlevo dole F. Hložník – 66, zezadu na blindrámu opatřeno autorským přípisem s určením.