044 | POHLED NA FÜRSTENBERSKÝ PALÁC Z PRAŽSKÉHO HRADU
MINAŘÍK Jan Bedřich (1866 - 1941)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
30.5., 17:17 5195 32 000 CZK 2.6., 20:26 5195 32 000 CZK Olej na plátně, 47,5 x 58,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Minařík.