079 | SEDÍCÍ DÁMA
MAROLD Luděk (1865 - 1898)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
3.6., 10:04 1716 4 200 CZK 3.6., 19:30 1716 4 200 CZK 3.6., 10:04 12373 4 000 CZK 2.6., 20:22 1716 3 000 CZK 2.6., 20:22 13053 2 800 CZK 30.5., 16:32 13701 2 400 CZK 26.5., 21:19 13053 2 200 CZK 23.5., 12:34 11552 2 000 CZK 22.5., 15:57 10012 1 800 CZK 20.5., 13:04 10173 1 600 CZK 21.5., 15:09 10231 1 600 CZK Kresba tužkou, 15,5 x 9 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole LM.