106 | JIRÁSKŮV MOST
PADERLÍK Arnošt (1919 - 1999)
- dosažená cena: 7 000 CZK
dosažená cena: 7 000 CZK
31.5., 08:44 5195 7 000 CZK 3.6., 20:24 5195 7 000 CZK Akvarel na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, pod sklem, datace 1968, signováno vlevo dole Paderlík 68.