146 | LEŽÍCÍ DÍVČÍ AKT
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 2 400 CZK
dosažená cena: 2 400 CZK
4.6., 08:23 15449 2 400 CZK 4.6., 19:38 15449 2 400 CZK 4.6., 08:10 14028 2 200 CZK 4.6., 08:23 14028 2 200 CZK 4.6., 08:23 15449 2 000 CZK 4.6., 08:23 14028 1 800 CZK 4.6., 08:23 15449 1 600 CZK 4.6., 08:23 14028 1 400 CZK 4.6., 08:09 14028 1 200 CZK 4.6., 08:23 15449 1 200 CZK 4.6., 08:06 14028 1 000 CZK 4.6., 08:00 15449 900 CZK 2.6., 14:49 14028 800 CZK 27.5., 16:50 10594 700 CZK 26.5., 21:22 13053 600 CZK 21.5., 15:20 10231 500 CZK Kombinovaná technika na papíře, 37 x 53 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vlevo dole Old. Koníček 1924.