159 | U KARTÁŘKY
KONRÁDOVÁ-BŘEŽKOVÁ Slávka (1916)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
4.6., 08:02 15449 1 000 CZK 4.6., 20:04 15449 1 000 CZK Olej na plátně, 27 x 41 cm, rámováno, datace 1971, signováno vlevo dole Konrádová 71, zezadu opatřeno autorským přípisem.