011 | TŘEŠŇOVÝ KVĚT
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 68 000 CZK
dosažená cena: 68 000 CZK
2.6., 07:01 10935 68 000 CZK 2.6., 19:20 10935 68 000 CZK 2.6., 07:01 12373 66 000 CZK 22.5., 16:18 10935 62 000 CZK 30.5., 17:03 10935 60 000 CZK 30.5., 17:03 12193 58 000 CZK 30.5., 16:07 10935 56 000 CZK 30.5., 16:07 12373 54 000 CZK 29.5., 15:21 10935 52 000 CZK 29.5., 15:21 12373 50 000 CZK 21.5., 16:38 10935 41 000 CZK 28.5., 16:52 10935 41 000 CZK 28.5., 16:52 12373 40 000 CZK 28.5., 16:52 10935 36 000 CZK 28.5., 16:52 12373 35 000 CZK 27.5., 16:27 10935 34 000 CZK 27.5., 16:27 13773 33 000 CZK 23.5., 12:25 10935 32 000 CZK 23.5., 12:25 11552 31 000 CZK 20.5., 17:16 10935 30 000 CZK Olej na plátně, 120,5 x 82 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jiroudek,
Opatřeno potvrzením autenticity od vnuka autora J. Schejbala.
Provenience:
Z rodiny autora.
František Jiroudek - výběr z díla, Galerie Art, 22.9.-29.10., Praha, 2017.
Potvrzení pravosti vnuka autora J. Schejbala:
Já, níže podepsaný, Jakub Schejbal, vnuk Františka Jiroudka a spoludržitel autorských práv, tímto potvrzuji, že níže vyobrazené dílo je autentickým dílem malíře Františka Jiroudka (1914 – 1991) a patří vůbec k jeho nejlepším dílům. Současně zaručuji pravost originálu. Tento obraz pochází z depozitáře/ateliéru autora Františka Jiroudka a byl v majetku naší rodiny.