015 | PODZIM
MUDROCH Bedřich (1898 - 1962)
- dosažená cena: 60 000 CZK
dosažená cena: 60 000 CZK
30.5., 17:11 5195 60 000 CZK 2.6., 19:28 5195 60 000 CZK Olej na plátně, 121 x 151 cm, rámováno, datace 1924, signováno vpravo dole NMudroch 1924, zezadu autorský přípis s určením.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 99.