035 | HELMOVY MLÝNY
ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)
- zpět
Barevná litografie na papíře, 260 x 270 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, vlevo dole T. F. Šimon.
C. Bentinck, Tavik František Šimon, Catalogue Raisonné & Biographical Sketch, druhé vydání, 2020, No 86.