075 | PIKNIK
ROLÍN Viktor (1887 - 1942)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
3.6., 19:15 4760 15 000 CZK 3.6., 19:22 4760 15 000 CZK 2.6., 20:24 10019 14 000 CZK 3.6., 19:15 4760 14 000 CZK 3.6., 10:03 10019 13 000 CZK 3.6., 10:03 12373 12 000 CZK 2.6., 20:23 10019 11 000 CZK 30.5., 08:03 15449 8 000 CZK 24.5., 15:04 1524 7 500 CZK 22.5., 16:01 4760 7 000 CZK 22.5., 15:57 10012 6 500 CZK 21.5., 16:12 4760 6 000 CZK 21.5., 15:12 10231 5 500 CZK 19.5., 22:51 4760 5 000 CZK Olej na dřevěné desce, 67 x 63,5 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole V. Rolín.