081 | ZÁTIŠÍ SE ŽIDLÍ
KOMÁREK Vladimír (1928 - 2002)
- dosažená cena: 100 CZK
dosažená cena: 100 CZK
24.5., 21:51 10702 100 CZK 3.6., 19:34 10702 100 CZK Barevná litografie na papíře, 175 x 90 mm, volný list, signováno dole uprostřed VKomárek.