115 | ŽENA NA PLÁŽI
HNĚVKOVSKÝ Jaroslav (1884 - 1956)
- dosažená cena: 49 000 CZK
dosažená cena: 49 000 CZK
3.6., 18:54 15684 49 000 CZK 3.6., 20:42 15684 49 000 CZK 3.6., 06:44 12373 48 000 CZK 3.6., 18:54 15684 48 000 CZK 2.6., 22:01 15684 46 000 CZK 30.5., 19:11 3069 45 000 CZK 30.5., 17:01 13773 44 000 CZK 30.5., 19:11 3069 44 000 CZK 30.5., 19:11 13773 43 000 CZK 30.5., 19:11 3069 42 000 CZK 30.5., 19:11 13773 41 000 CZK 30.5., 19:11 3069 40 000 CZK 30.5., 19:11 13773 39 000 CZK 30.5., 19:11 3069 38 000 CZK 30.5., 19:10 13773 37 000 CZK 30.5., 19:10 3069 36 000 CZK 20.5., 08:35 3069 34 000 CZK Olej na skle, 75 x 101,5 cm, rámováno, datace 1945, signováno zezadu JAR. HNĚVKOVSKÝ 1945.