117 | NA PASTVĚ
JELÍNEK - CÍNA František (1882 - 1961)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
3.6., 08:05 14468 14 000 CZK 3.6., 20:46 14468 14 000 CZK 2.6., 20:31 10019 13 000 CZK 3.6., 06:45 10019 13 000 CZK 3.6., 06:45 12373 12 000 CZK 2.6., 19:10 14468 10 000 CZK 2.6., 15:36 5195 9 500 CZK 2.6., 10:07 14468 9 000 CZK 31.5., 08:45 5195 8 500 CZK 21.5., 15:15 10231 8 000 CZK Olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, datace 1925, signováno vpravo dole CÍNA JELÍNEK 25.
Posoudila a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.