162 | POHLED NA PRAŽSKÝ HRAD
STRETTI-ZAMPONI Jaromír (1882 - 1959)
- dosažená cena: 500 CZK
dosažená cena: 500 CZK
1.6., 16:00 3277 500 CZK 4.6., 20:10 3277 500 CZK Lept na papíře, 260 x 225 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno J. Stretti-Zamponi.