166 | ŽENA V BÍLÍC ŠATECH
SEDLISKÝ Ivan (1926 - 1999)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
3.6., 10:08 10935 12 000 CZK 4.6., 20:18 10935 12 000 CZK 29.5., 17:32 10935 11 000 CZK 3.6., 10:08 12373 11 000 CZK 26.5., 09:11 10935 10 000 CZK 2.6., 07:28 10935 10 000 CZK 2.6., 07:28 12373 9 500 CZK 26.5., 21:24 10935 9 000 CZK 26.5., 21:24 10702 8 500 CZK 26.5., 21:22 10935 8 000 CZK 26.5., 21:22 10702 7 500 CZK 26.5., 21:22 10935 7 000 CZK 26.5., 21:22 10702 6 500 CZK 25.5., 11:30 10935 6 000 CZK 24.5., 22:01 10702 5 500 CZK 23.5., 08:35 10935 5 000 CZK 24.5., 22:01 10702 5 000 CZK 24.5., 22:01 10935 4 800 CZK 24.5., 22:01 10702 4 600 CZK 24.5., 22:01 10935 4 400 CZK 24.5., 22:01 10702 4 200 CZK 24.5., 22:01 10935 4 000 CZK 24.5., 22:01 10702 3 800 CZK 23.5., 04:54 3935 3 400 CZK 23.5., 08:34 3935 2 800 CZK 23.5., 08:34 10935 2 600 CZK 22.5., 21:08 10935 2 200 CZK 20.5., 14:00 3935 2 000 CZK 22.5., 21:08 10935 2 000 CZK 22.5., 21:08 3935 1 800 CZK 22.5., 21:08 10935 1 600 CZK 22.5., 21:08 3935 1 400 CZK 22.5., 21:08 10935 1 200 CZK 22.5., 21:08 3935 1 000 CZK 22.5., 21:08 10935 900 CZK 21.5., 15:23 3935 800 CZK 21.5., 15:23 10231 700 CZK 20.5., 13:08 10173 500 CZK Olej a písek na plátně, 105 x 82 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ivan, zezadu na slepém rámu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU s přípisem s určením.