167 | SURREALISTICKÁ KOMPOZICE
BENEŠ Vlastimil (1919 - 1981)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
3.6., 17:46 5195 3 000 CZK 4.6., 20:20 5195 3 000 CZK 2.6., 07:28 12373 2 800 CZK 31.5., 08:55 5195 2 600 CZK 25.5., 07:16 12373 2 400 CZK 22.5., 23:36 9807 2 200 CZK 22.5., 14:03 12373 2 000 CZK 22.5., 23:33 12373 2 000 CZK 22.5., 23:33 9807 1 800 CZK 22.5., 23:33 12373 1 600 CZK 22.5., 23:33 9807 1 400 CZK 21.5., 15:23 10231 1 000 CZK Tuš na papíře, 20 x 13,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, 1945, signováno vlevo dole B. 45, vepředu vpravo dole V 298.