004 | MODRÁ ÁLEJ
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 45 000 CZK
dosažená cena: 45 000 CZK
2.6., 15:33 5195 45 000 CZK 2.6., 19:06 5195 45 000 CZK 2.6., 14:58 11552 44 000 CZK 2.6., 15:32 11552 44 000 CZK 2.6., 15:32 5195 43 000 CZK 2.6., 15:32 11552 42 000 CZK 2.6., 15:32 5195 41 000 CZK 30.5., 17:07 5195 39 000 CZK 30.5., 16:01 12373 38 000 CZK 30.5., 17:06 5195 38 000 CZK 30.5., 17:06 12373 37 000 CZK 30.5., 17:06 5195 36 000 CZK Kombinovaná technika na lepence, 62 x 87,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole J. Grus.