032 | MOZART
MINAŘÍK Jan Bedřich (1862 - 1937)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
30.5., 16:47 11552 15 000 CZK 2.6., 20:02 11552 15 000 CZK Olej na plátně, 61 x 48 cm, rámováno, signováno vlevo dole Minařík.