033 | PIETA (VELKÁ)
ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
2.6., 10:43 5195 11 000 CZK 2.6., 20:04 5195 11 000 CZK 31.5., 06:48 12373 10 000 CZK 30.5., 17:16 5195 9 500 CZK 30.5., 16:18 12373 9 000 CZK 30.5., 17:16 12373 9 000 CZK 30.5., 17:16 5195 8 500 CZK 30.5., 17:15 12373 8 000 CZK 30.5., 17:15 5195 7 500 CZK Lept na papíře, 508 x 405 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1906, signováno vpravo dole M. Švabinský.
Páleníček L., Švabinská Z., Max Švabinský Grafické dílo, Národní galerie v Praze, 1976, str. 61, soupis č. 35.