060 | VITRÍNY
SOUČEK Karel (1915 - 1982)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
29.5., 14:22 3935 22 000 CZK 2.6., 20:58 3935 22 000 CZK 25.5., 09:50 13624 21 000 CZK 29.5., 14:22 3935 21 000 CZK 29.5., 14:21 13624 20 000 CZK 29.5., 14:21 3935 19 000 CZK 29.5., 14:21 13624 18 000 CZK 29.5., 14:21 3935 17 000 CZK 20.5., 13:51 3935 15 000 CZK Tempera na papíře, 36 x 67 cm, rámováno, pod sklem, datace 1967, signováno vpravo dole K. Souček.