070 | PARIS
SMETANA Jan (1918 - 1998)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
3.6., 19:12 11754 13 000 CZK 3.6., 19:17 11754 13 000 CZK 3.6., 19:11 4429 12 000 CZK 3.6., 19:09 11754 11 000 CZK 3.6., 19:09 4429 10 000 CZK 3.6., 19:09 11754 9 500 CZK 3.6., 19:08 4429 9 000 CZK 2.6., 10:05 11754 8 500 CZK 21.5., 10:53 4429 8 000 CZK Kresba tuší na papíře, 27,5 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole Smetana 46.