074 | HARLEKÝN S RŮŽÍ
TICHÝ František (1896 - 1961)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
3.6., 19:07 10231 12 000 CZK 3.6., 19:20 10231 12 000 CZK Suchá jehla na papíře, 24,5 x 17,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1942, signováno dole uprostřed Tichý 42.