093 | KRAJINA SE ZÁRODKY ŽIVOTA
JANEČEK Ota (1919 - 1996)
- dosažená cena: 38 000 CZK
dosažená cena: 38 000 CZK
3.6., 13:33 2279 38 000 CZK 3.6., 19:58 2279 38 000 CZK 2.6., 20:26 10019 37 000 CZK 3.6., 13:32 10019 37 000 CZK 3.6., 13:32 2279 36 000 CZK 3.6., 10:05 10019 35 000 CZK 3.6., 10:05 12373 34 000 CZK Olej na sololitové desce, 40 x 26 cm, rámováno, datace 1990, signováno vpravo dole Ota Janeček 90, zezadu opatřeno štítkem č. kat. 3697.
Dílo Posoudil a pravost potvrdil syn autora Ing. Tomáš Janeček.