144 | KRAJINA S LOĎKOU
FIALOVÁ Gabriela
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
2.6., 15:35 16214 2 200 CZK 4.6., 19:34 16214 2 200 CZK 22.5., 16:06 10012 2 000 CZK Olej na dřevěné desce, 20,5 x 27,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vpravo dole Gabriela Fialová 19.