156 | NOTRE DAME
URBANOVÁ Růžena Charlotta (1888 - 1978)
- dosažená cena: 4 800 CZK
dosažená cena: 4 800 CZK
4.6., 18:47 3237 4 800 CZK 4.6., 19:58 3237 4 800 CZK 4.6., 18:47 15449 4 600 CZK 4.6., 16:11 15449 4 200 CZK 4.6., 09:00 3237 4 000 CZK 4.6., 16:10 15449 4 000 CZK 4.6., 08:59 3237 3 800 CZK 4.6., 08:24 15449 3 600 CZK 3.6., 09:07 3237 3 400 CZK 4.6., 08:01 15449 3 400 CZK 3.6., 06:52 12373 3 000 CZK 3.6., 09:07 12373 2 800 CZK 3.6., 09:07 3237 2 600 CZK 2.6., 20:22 13053 2 200 CZK 23.5., 17:31 12373 2 000 CZK 2.6., 20:16 13053 2 000 CZK 2.6., 20:15 12373 1 800 CZK 2.6., 20:15 13053 1 600 CZK 26.5., 21:29 12373 1 400 CZK 26.5., 21:29 13053 1 200 CZK 25.5., 14:09 12373 1 000 CZK 25.5., 14:09 13773 900 CZK 25.5., 14:09 12373 800 CZK 25.5., 14:09 13773 700 CZK 21.5., 15:22 10231 500 CZK Olej na plátně, 55,5 x 39 cm, rámováno, signováno vlevo dole R.Ch. Urbanová.