158 | NOCTURNO
MOCEK Jiří (1945)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
3.6., 17:45 5195 9 000 CZK 4.6., 20:02 5195 9 000 CZK 3.6., 06:53 12373 8 500 CZK 2.6., 12:04 12193 8 000 CZK 1.6., 22:44 2735 7 500 CZK 1.6., 00:01 12193 7 000 CZK 31.5., 08:54 5195 6 500 CZK 22.5., 16:16 10935 6 000 CZK 31.5., 07:06 12373 6 000 CZK 25.5., 13:59 10935 3 000 CZK 25.5., 13:59 12373 2 800 CZK 23.5., 12:44 10935 2 600 CZK 23.5., 12:44 11552 2 400 CZK 22.5., 14:02 12373 2 000 CZK 21.5., 16:58 10935 1 200 CZK 21.5., 15:22 10231 1 000 CZK Akryl na plátně, 85,5 x 75 cm, rámováno, datace 1996, signováno zezadu Mocek 96, zezadu opatřeno přípisem s určením.