016 | V BUDOÁRU
MULTRUS Josef (1898 - 1957)
- dosažená cena: 56 000 CZK
dosažená cena: 56 000 CZK
30.5., 16:43 11552 56 000 CZK 2.6., 19:30 11552 56 000 CZK 30.5., 16:09 12373 54 000 CZK Olej na plátně, 58,5 x 53 cm, rámováno, datace 1922, signováno vpravo dole Multrus 22, zezadu na blindrámu opatřeno č. 7203.
Vystaveno a publikováno:
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, 2014, s. 61