039 | ZIMA ZE SLAVNÍČE
ŠKRABÁNEK František (1901 - 1974)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
2.6., 10:44 5195 27 000 CZK 2.6., 20:16 5195 27 000 CZK 1.6., 10:18 12373 26 000 CZK 30.5., 17:17 5195 25 000 CZK 30.5., 16:19 12373 24 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 55 x 100 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. ŠKRABÁNEK, zezadu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU Pardubice s přípisem s určením.