073 | FRATELLINI
TICHÝ František (1896 - 1961)
- dosažená cena: 45 000 CZK
dosažená cena: 45 000 CZK
22.5., 14:16 11063 45 000 CZK 3.6., 19:18 11063 45 000 CZK Litografie na papíře, 21 x 30 cm, autorsky rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1937, signováno dole uprostřed Tichý, zezadu razítko vystaveno v Mánesu 1937.