077 | HLAVA ŽENY, SMUTNÝ KLAUN, HLAVA Z ORIENTU
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- zpět
Konvolut tří leptů na papíře, 50 x 35 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1997, 1992, 1992, signováno vpravo dole Liesler 97. Liesler 92, Liesler 92, list č. 168/200, list č. 143/200