010 | HOUSLE
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 66 000 CZK
dosažená cena: 66 000 CZK
1.6., 10:13 2006 66 000 CZK 2.6., 19:18 2006 66 000 CZK 1.6., 10:13 12373 64 000 CZK 30.5., 16:06 2006 62 000 CZK 30.5., 16:06 12373 60 000 CZK 29.5., 15:21 2006 52 000 CZK 29.5., 15:21 12373 50 000 CZK 27.5., 16:27 2006 35 000 CZK 27.5., 16:27 13773 34 000 CZK 26.5., 16:46 2006 33 000 CZK 26.5., 16:46 12373 32 000 CZK 23.5., 12:54 12373 30 000 CZK Olej na plátně, 64,5 x 100,5 cm, rámováno, datace 1985, signováno vpravo dole Juroudek 85, na zadní straně signováno, F. Jiroudek 85 ""Housle"", zepředu LD opatřeno věnováním autora.