021 | VESNICKÁ HOSPODA
PLOCEK Vilém (1905 - 2001)
- dosažená cena: 3 400 CZK
dosažená cena: 3 400 CZK
2.6., 19:45 10702 3 400 CZK 2.6., 19:48 10702 3 400 CZK 2.6., 19:45 14020 3 200 CZK 2.6., 19:40 10702 3 000 CZK 2.6., 19:44 14020 3 000 CZK 2.6., 19:43 10702 2 800 CZK 2.6., 19:43 14020 2 600 CZK 2.6., 19:39 10702 2 400 CZK 2.6., 19:38 14020 2 200 CZK 2.6., 19:38 10702 2 000 CZK 2.6., 13:37 14020 1 800 CZK 2.6., 07:58 14718 1 600 CZK 31.5., 20:53 10594 1 400 CZK 31.5., 14:24 14718 1 200 CZK 26.5., 23:02 10594 1 000 CZK 26.5., 21:23 10702 900 CZK 25.5., 20:02 10594 800 CZK 24.5., 21:41 10702 700 CZK 24.5., 09:45 14020 600 CZK 21.5., 15:10 10231 500 CZK Tempera na papíře, 36 x 57 cm, rámováno, pod sklem, datace 1979, signováno vpravo dole Vilém Plocek 1979.