036 | UČENEC
BROŽÍK Václav (1851 - 1901)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
31.5., 09:02 10014 9 000 CZK 2.6., 20:10 10014 9 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 33,5 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo uprostřed VBrožík.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.