040 | Z OBORY
HAVELKA Roman (1877 - 1950)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
2.6., 20:18 12373 21 000 CZK 30.5., 16:48 11552 20 000 CZK 30.5., 16:57 11552 19 000 CZK 30.5., 16:57 13773 18 000 CZK 30.5., 16:56 11552 17 000 CZK 30.5., 16:56 13773 16 000 CZK 28.5., 16:58 12373 14 000 CZK 25.5., 20:04 10594 13 000 CZK 23.5., 17:28 12373 12 000 CZK Olej na lepence, 39,5 x 49 cm, rámováno, datace – okolo 1925, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA.