068 | PASÁŽ
SOUČEK Karel (1915 - 1982)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
3.6., 05:36 3935 16 000 CZK 3.6., 19:08 3935 16 000 CZK 31.5., 06:54 12373 15 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 53 x 83 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 60. léta 20. století.
Pravost posoudil a potvrdil vnuk autora Martin Souček.
Provenience:
Z majetku rodiny.