071 | MĚSTO
KALÁB František (1908 - 1950)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
25.5., 20:09 10594 12 000 CZK 3.6., 19:14 10594 12 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 47 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vlevo dole F. Kaláb 43.