072 | LOUTKOVÉ DIVADLO
BAUCH Jan (1898 - 1995)
- dosažená cena: 160 000 CZK
dosažená cena: 160 000 CZK
3.6., 10:03 2006 160 000 CZK 3.6., 19:16 2006 160 000 CZK 23.5., 16:33 2006 150 000 CZK 3.6., 10:03 12373 150 000 CZK 31.5., 06:54 2006 140 000 CZK 31.5., 06:54 12373 130 000 CZK 30.5., 17:06 2006 120 000 CZK 30.5., 17:06 12193 110 000 CZK 30.5., 16:24 2006 100 000 CZK 30.5., 16:24 12373 98 000 CZK 29.5., 15:32 2006 94 000 CZK 29.5., 15:32 13773 92 000 CZK Olej na plátně, 65 x 49 cm, rámováno, datace 1975, signováno vlevo nahoře Jan Bauch 1975.